Noeeast
kolac
Metalcomplex

Krátkodobá intenzívna regenerácia a dlhodobé pravidelné budovanie imunity

Delenie produktov podľa cieľov

Activeshield regenerácia

Krátkodobá intenzívna regenerácia ca. 2-3 týždne:

Extrapep Regeneration 2 x 1 porcia denne
Daily AZ 2 x 1 tableta
D3K2 winter vitamins 1 x 1 tableta denne (pri veku 50+ – poraďte sa s lekárom ohľadom vyššieho dávkovania)
Active Shield 1 x 1 dávka denne

Dlhodobé pravidelné budovanie imunity:

Extrapep Activation 2 x 1 porcia denne
Daily AZ 2 x 1 tableta denne
D3K2 winter vitamins 1 x 1 tableta (pri veku 50+ – poraďte sa s lekárom ohľadom vyššieho dávkovania)
Active Shield 1 x 1 dávka denne
Argimmune 2 x 0,5 , alebo 1×1 dávka denne

Skúsenosti ukazujú, že pravidelným denným dopĺňaním vitamínov a minerálov (Daily AZ, D3K2 Winter Vitamins), spolu s Extrapep Regeneration (1xráno, 1x popoludní) je možné v priebehu krátkeho časového obdobia 2-3 týždňov výrazne posilniť organizmus a zmobilizovať imunitný systém.

Podmienkou je, že uvedené výživové doplnky sú kombinované s pravidelnou, na obsah živín bohatou, stravou obsahujúcou cca: 20 % tukov (najlepšie rastlinné oleje, ideálne olivový olej, a iné zdroje nenasýtených mastných kyselín, napr. aj rybí tuk atď.), 35 % sacharidov, 30 % bielkovín a 15 % vlákniny (zelenina).

Activeshield strava

Denný príjem bielkovín pri tejto fáze regeneračnej diéty by mal byť v rozmedzí 0,8-1,5g na 1kg hmotnosti organizmu. Kvalitu väčšiny príjmaných bielkovín viete ešte zlepšiť napr. pridaním vajíčok k jedlu. Vaječné bielkoviny patria medzi najhodnotnejšie. Veľmi dobrým zdrojom bielkovín sú aj napr. strukoviny (šošovica, fazuľa, hrach). Niektoré z nich obsahujú až 24% bielkovín.

Počas regeneračnej diéty nezabúdajte na dostatočný príjem tekutín – ca. 2 litre denne.

Po rýchlej regenerácii je rozumné organiznus zastabilizovať. Túto úlohu môže prevziať Extrapep Activation spolu s produktom Argimmune. Základom v Extrapep Activation podobne ako v Extrapep Regeneration sú krátke regeneračné peptidy a vitamíny, naviac je dodaný kreatín – látka dôležitá pre tvorbu energie – tá je najmä potrebná ako suplement pre ľudí starších ako 45 rokov.

Ďalšou výhodou Extrapep Activation je, že môžeme z neho namiešať nápoj, alebo ho môžeme zamiešať do jedla, napr. vločiek s jogurtom atď. Argimmune obsahuje Arginín a vitamín C. Dopĺňame ich podľa potreby, zvyčajne postačuje 1 dávka denne. Daily A-Z, D3K2 Winter Vitamins dávkujeme dlhodobo po jednej dávke denne. V tejto fáze stabilizačno-regeneračnej diéty postačuje príjem bielkovín 0,7-1 g na kg hmotnosti. Imunitný systém je možné podporiť v obidvoch posilňujúcich fázach osvedčeným nápojom Activeshield obsahujúcim glukánové polysacharidy a vitamíny.