Noeeast
Forever
Metalcomplex

Regulatpro Bio

Varianty produktu

Objem Dodanie Bežná cena Akciová cena Úspora Kúpiť
20ml skladom 4,50 € 3,20 € 1,30 €
350ml skladom 54,00 € 51,50 € 2,50 €

Regulátpro Bio je prvá dokonale spracovaná živá strava.

Pripravená postupnou kaskádovitou fermentáciou z roznych druhov zeleniny ,ovocia,orechov.Poznáte domáce pickles alebo produkt miso 2500 rokov starý recept .Fermentácia je príprava potravín tak stará, že by bolo hriechom nechať tento recept bez povšimnutia. Samozrejme v dnešnej modernej dobe musí spĺňať všetky požiadavky moderného potravinového doplnku výživy. Predstavím Vám tento úžasný overený fermentovaný doplnok výživy Regulatpro BIO. Čo vám vie tento fermentovaný výrobok ponúknuť a pre koho je vhodný?

Vegáni, vegetariáni , masožravcia každý priemerne ale aj zodpovedne stravujúci človek zápasí s rozhádzaným ph a nedostatkom energie a enzýmov na trávenie z našich poloumelých potravín. Väčšina z nás nemá čas kvasiť zeleninu a ovocie .Tak prečo si v dnešnej dobe komplikovať voľný čas.

Čo Vám okamžite dodá:

Energiu- čistú energiu enzýmov

Imunita- slovo skloňované v dnešnej dobe v rôznych špecializovaných ambulanciách . Jej zvýšenie je možné aj prirodzeným spôsobom výrobkom Regulatpro Bio .Zdravie je v dnešnej dobe nutnosť.

Z čoho sa skladá:

Fermentované ovocie –regulatpro Bio-je kaskádovou fermentáciou fermentované ovocie ,zelenina klíčky, orechy .Všetky produkty použité pred kvasením

Čo je to kaskádová fermentácia. –Je to jednoducho proces pripomínajúci naše trávenie s výrobou rôznych pre organizmus prospešných enzýmov . Dalo by sa to rozpísať do detailov aleje to proces overený minimálne 2500 rokov.

klikni Katalóg a informácie k výrobku Regulatpro Bio priamo od výrobcu. džvkovanie a všetko potrebné.