Noeeast
kolac
Metalcomplex

VITAMÍN C SO ŠÍPKAMI

VITAMÍN C  SO ŠÍPKAMI
+ -
9,90 € 9,90 € s DPH

skladom

Vitamín C 1000 mg so šípkami je funčný doplnok výživy a prípravok na posilnenie imunty.

Výrobca: Amix


Vitamím C1000 od firmy Amix Nutrition je kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok. Vitamín C je antioxidačná látka rozpustná vo vode, ktorá prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. Zúčastňuje sa k zvýšeniu fyzickej výkonnosti a zároveň ma priaznivý účinok proti infekciám a taktiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín C prispieva k udržaniu obranyschopnosti organizmu a správnej funkcii imunitného systému počas fyzickej záťaže i po nej. Napomáha tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek, ciev, ďasien a zubov. Podporuje vstrebávanie železa prijímaného stravou a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Je to 1000 mg v jednej caps. s postupným uvoľňovaním .

Jedinečný funkčný prípravok na posilnenie imunity .

1000 mg v jednej caps.

Zloženie: Kyselina askorbová , želatínová kapsula ( želatína , voda , farbivo oxid titaničitý ) , extrakt zo šípok , stabilizátor : hypromelóza ( Methocel ® ) , látky protihrudkujúce stearát horečnatý , oxid kremičitý 1 kapsula obsahuje : Kyselina askorbová 1000mg ( 1666 % DDD * ) extrakt zo šípok 25mg * ODD - Odporúčaná denná dávka

Odporúčané dávkovanie: Denná dávka je 1 kapsula .

Upozornenie: Nevhodné pre deti , tehotné a dojčiace ženy . Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie . Nie je náhrada pestrej stravy . Uchovávajte mimo dosahu detí . Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C , chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom .

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním . Potravina určená pre zvláštnu výživu . Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone .