Noeeast
kolac
Metalcomplex

Zlepšenie imunity

V prvom rade je nutné doplniť zásoby minerálnych látok, stopových prvkov a dôležitých vitamínov. Bez nich nefunguje poriadne nič. V potravinách, ktoré zvyčajne nakupujeme sa výrobcovia skôr sústreďujú na výzor a chuť ako na obsah výživových látok.

Daily AZ, ktorý sme zaradili do posilňujúcej diéty, obsahuje základné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny, ktoré organizmus potrebuje, aby mohol dobre regenerovať. Zdravému organizmu postačuje jedna denná dávka. Inak je to so staršími ročníkmi, u ktorých môže byť vstrebateľnosť znížená. Pri nich nutriční znalci odporúčajú, po konzultácii s lekárom, dávku až zdvojnásobiť. Týka sa to aj zdravých osôb.

2

V ďalšom kroku je nutné doplniť zásoby vitamínu D. Výrazne podporuje imunitný systém. V zime ho máme málo a v lete, okrem stavebných robotníkov, ktorí trávia väčšinu času na slnku, asi tiež. Výsledky analýz v Nemecku ukázali, že 85 % obyvateľstva trpí na nedostatok vitamínu D. U nás to nebude lepšie. Odborníci tvrdia, že prvé 2-3 týždne je nutné brať 2-3 násobnú dennú dávku, až potom prejsť k normálnej dennej dávke. Do diéty sme zaradili D3K2 Winter Vitamins. Produkt obsahuje Vitamíny D3 a K2 rozpustené v MCT oleji a vmiešané do škrobu, tento proces zaručuje vysokú vstrebateľnosť oboch vitamínov.

3

Základom posilňovacej diéty sú novo vyvinuté Extrapepy: Extrapep Activation a Extrapep Regeneration.