Noeeast
kolac
Metalcomplex

Žúvacie Magnesium 400 +

Žúvacie Magnesium 400 +
od 2,00 € s DPH

Žúvacie tobolky ..Magnesium 400+ rozpustné už ústach ktoré sa začnú vstrebávať ihneď cez sliznice .bez nutnosti zapiť vodou.

Výrobca: Aone

Varianty produktu

Množstvo Dodanie Bežná cena Akciová cena Úspora Kúpiť
10 žuvacích tabliet skladom 2,10 € 2,00 € 0,10 €
2x 10 tabliet skladom 10,50 € 9,00 € 1,50 €

ŽUVACIE MAGNESIUM > 400+

Jednoduché užívanie tohto produktu zabezpečí že to bude vaše najobľúbenejšie magnézium .Ktoré budete mať kedykoľvek v kabelke, aute ,alebo na túre kdekoľvek .Nepotrebujete ho zapíjať vodou a rýchlo sa vstrebáva cez sliznice v ústach. ..

Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a k zníženiu vyčerpania a únavy, vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom kurkuma ma protizápalové účinky a L- carnitín prispieva k urýchleniu regenenerácie a dopomáha odstraňovať svalovú únavu.

Zloženie: Oxid horečnatý, glukóza, maltodextrín, zemiakový škrob, L- karnitín tartrát, inulín, kyselina citrónová, kyselina jablčná, tokoferylacetát, fosforečnan vápenatý, kurkuma extrakt (Curcuma longa, koreň), aróma, xantán, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, sladidlo: glykozidy steviolu.

Doporučenie: Denne 1 žuvacia tableta, pri vytrvalostnom športe ca. 30
min. pred jeho začiatkom. Treba pomaly rozžuť a nechať v ústach čo najdlhšie.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhrada vyváženej a pestrej stravy. Uvedená denná dávka by nemala byť prekročená. Uskladňovať na chladnom a suchom mieste mimo dosahu malých detí.

Produkty a doplnky výživy značky AONE boli vytvorené profesionálom vo svojom obore. Pod taktovkou výskumu a jedinečným zložením .nemajú konkurenciu .Preto by ste ťažko hľadali masívnu reklamu na tieto výrobky.Čo produkt to skvost v zložení vstrebateľnosti jednotlivých látok použitých vo výrobkoch.

Balenie: 10 tabliet

Výživové údaje

1 Tab.

NRV*

Energia

12.35 kJ/ 3 kcal

sacharidy

0.56 g

z toho cukry

0.32 g

horčík

400 mg

107 %

Vitamin E

12 mg

100 %

Curcuma Extrakt

12 mg

L-Carnitine

50 mg